Napsali o nás

Vybrané reference od našich klientů

Přeji dobrý večer paní Kalova. 
Jen ve zkratce píši že jsme doletěli i dojeli dobře až domů. Chceme poděkovat za dovolenou bez problémů. Díky Vám jsme si užili týden poznání i odpočinku. Každému Vás jen chválíme. Ještě jednou děkujeme a třeba někdy příště na viděnou.

Jana Krátka

Krasne rano preji, dojeli jsme vsichni v poradku a moc dekujeme za krasnou dovolenou. Pozdravujte pana Navratila, bylo to super. 

Sediva

Milá Jaruško ještě jednou moc děkujeme za vaši péči, ochotu a čas, který jste nám věnovali. Celá dovolená byla obrovský zážitek díky vám. Jste skvělá dvojka a přeji vám mnoho trpělivosti a síly pro vaší náročnou práci i v osobním životě. Domů jsme dorazili v pořádku a už zbyly jen krásné vzpomínky. Ještě jednou srdečné díky.

Zdraví vás oba Markéta z Chebu

Buona sera, Petre 😉 dekujeme za skvele pripraveny program, co se tyce vyletu na Etnu, navstevy lavoveho mesta Randazzo se sicilskou ochutnavkou mistnich specialit na zaver. Vasi cestovni agenturu budeme urcite doporucovat. Zdravim z Pardubic.

Petra Bohacova

Děkujeme panu Petru Navrátilovi za krásný pobyt na Sicílii, který jsme si užili společně se zajímavými výlety, příjemným a krásným pobytem u moře, skvělým jídlem a maximální péči pana Navrátila. Doporučuji všem, kdo hledá, pohodu, klid, zážitky a full servis. 

Děkujeme Petra a Vláďa

Uzasny relax, jeste jednou moc dekujeme za uzasnou peci a vasi spolecnost. Petr si moc uzil "kejtovani"...

Z Trutnova zdravi

Lucka+Petr+Bara+Sara

Dobre rano, vsichni uz jsme doma,vykoupani a v posteli. Letadlo,ani autobus nemeli zpozdeni. Jeste jednou diky za krasnou dovolenou a moc zdravime.

Michlikovi +Linhartovi + Kucerovi s detma

Jsme čerstvě po návratu, ještě plní dojmů. Naprostá spokojenost, užili jsme si to. Moc děkujeme a vřele všem doporučujeme.

Zdeněk a Marta Lazarovi

PharmDr.Jaroslava Kalova  - Okružní 3, Olomouc | IČ: 60690160 | +420 739 772 550 | +420 737 451 040 | info@sicilie-bella.cz | navratil.sicilie@seznam.cz | O cookies

Objednejte si vaši dovolenou již nyní, platíte až po příletu !!!
phone_android +420 739 772 550     phone_android +420 737 451 040     facebook