Apartmány Taormina

Z důvodu častých dotazů našich klientů ohledně situace s uprchlíky, vás můžeme po našem dlouholetém pobytu na tomto nádherném ostrově osobně ubezpečit, že Sicílie patří k nejbezpečnějším destinacím v oblasti turistického ruchu a je prakticky vyloučeno setkání, či obtěžování turistů ze strany emigrantů !!!

Všechny výlety zprostředkováváme individuálně dle požadavků klientů.

Objednejte si vaši dovolenou již nyní, platíte až po příletu!!!

Ubytování​ není podmíněno turnusy,vytvoříme pobyt dle vašich požadavků v jakémkoliv termínu. Při včasném nákupu velké slevy!!!

Apartmany Tre Alberi ***/*

Vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny...
Z důvodu vysokého zájmu turistů o oblast Taorminy přicházíme s nabídkou nadstandardně vybavených apartmánů v oblasti Giardini Naxos i přímo v centru Taorminy. K dispozici nabízíme 10 apartmánů kompletně vybavených vším, co klienti potřebují k prožití příjemné a relaxační dovolené. Apartmán Tre Alberi je jedním z námi nabízených apartmánů, vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Jedná se o dvou až třípokojové apartmány s vlastní kuchyní, sociálním zařízením a terasou s posezením. Z nádherné zahrady se vychází přímo na pláž, která je vzdálená cca 100 m. Pláž písečno-oblázková s pozvolným vstupem do moře. Kapacita ubytování 4 až 6 osob. Celková kapacita pro skupiny 16 osob. V dosahu spousty obchůdků, barů a restaurací, dále pizzerií a cukráren, nákupní středisko a pobřežní kolonáda městečka Giardini Naxos, která láká k večerní procházce.

Apartmány Low Cost Sicilia ***/*

V této nabídce k vám přicházíme s možnosti ubytování v apartmánech jak v oblasti Giardini Naxos tak i v centru nádherného městečka Taorminy. K dispozici máme celkem 21 apartmánů, jedná se o jedno až tří pokojové apartmány vhodné pro dvojice i pro rodiny s dětmi. Každý apartmán je vybaven nadstandartním nábytkem, kuchyní s jídelnou a sociálním zařízením. K výbavě apartmánů patří samozřejmě terasa s venkovním posezením. U apartmánů v oblasti Giardini Naxos je v dosahu písčitá pláž ve vzdálenosti cca 200 m, dále velké nákupní středisko, spousty obchůdků a barů, pizzerií a restaurací. Pláž pozvolný vstup do moře, jemný písek v kombinaci s oblázky. Dále nabízíme apartmány umístěné přímo v centru Taorminy, kde jedinou nevýhodou je vzdálenost na pláž Mazzaro, rozlehající se v překrásném zálivu u ostrůvku Isola Bella. Z Taorminy je možné sjet lanovkou až přímo na pobřeží, kde najdete možnost využití jak vybavené pláže za poplatek tak i veřejné pláže bez poplatku. Naopak výhodou těchto apartmánů je možnost večerní romantické procházky po centrální ulici via Umberto, kde naleznete nespočet minibarů a kavárniček, obchůdků a v neposlední řadě cukráren nabízejících až 40 druhů pravé sicilské zmrzliny, jejíž vznik je přisuzován právě na Sicílii. Určitě oceníte prohlídku antického řeckého divadla s unikátním výhledem na Etnu. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů/bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky sicilské kuchyně a domácích produktů.

Ceny za jednotlivé apartmány se pohybují v rozmezí od 100 do 185 euro za noc, podle velikosti a období. Zajištujeme termíny nezávisle na týdenních pobytech, dle požadavků klientů.

PharmDr.Jaroslava Kalova  - Okružní 3, Olomouc | IČ: 60690160 | +420 739 772 550 | +420 737 451 040 | info@sicilie-bella.cz | navratil.sicilie@seznam.cz | O cookies

Objednejte si vaši dovolenou již nyní, platíte až po příletu !!!
phone_android +420 739 772 550     phone_android +420 737 451 040     facebook