Hotely                             Last minute u vybranych hotelu !!!

Z důvodu častých dotazů našich klientů ohledně situace s uprchlíky, vás můžeme po našem dlouholetém pobytu na tomto nádherném ostrově osobně ubezpečit, že Sicílie patří k nejbezpečnějším destinacím v oblasti turistického ruchu a je prakticky vyloučeno setkání, či obtěžování turistů ze strany emigrantů!!!!!!!!!!

UbytováníSicilie - Bella​ není podmíněno turnusy,vytvoříme pobyt dle vašich požadavků v jakémkoliv termínu

Objednejte si vaši dovolenou již nyní, platíte až po příletu!!!

Při včasném nákupu velké slevy!!!


Novinka!!!Hotel TERRE di EOLO **** najdete ve spodni casti na teto strance...

Vážení klienti, rok 2018 se neúprosně blíží a tak jako každý rok i letos vám nabízíme možnost prožit nezapomenutelnou dovolenou na Sicílii. Vycházeli jsme z ohlasu klientů, a proto jsme do naší nabídky zařadili nejvíce oblíbené hotely, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dvojice či skupiny. Jako první nabízíme hotel Antares, který je velice populární u rodin s dětmi díky jedinečné nabídce děti do 11 let zdarma a dalším velkým slevám. Dále následují hotely, které díky své poloze a cenám ocenili naši klienti v minulých sezónách.


Hotel Antares **** VIP!!!

Oblast Taormina

Ohlasy našich klientů na tento hotel nás přesvědčily, že se jedná o jednu z nejlepších nabídek ubytovaní a pobytu na Sicílii, a proto jsme se rozhodli tento hotel opět doporučit našim klientům.

Tento hotel nabízí pobyt pro rodiny s dětmi za velmi výhodnou cenu. Děti do 11 let mají ubytovaní + polopenzi kompletně zdarma. Děti od 12 do 15 let mají slevu 50%.!!!

Senioři nad 60 let sleva 10%!!! Pri objednavce do konce března 10 % sleva!!!

Z důvodu velkého zájmu o tento hotel, doporučujeme našim klientům provést rezervaci co nejdříve.

Tento hotel je součástí hotelového komplexu, který se skládá ze tří částí. Hotel Olimpo ležící v nejvyšší části, dále hotel Le Terazze nacházející se ve spodnější části. Součástí tohoto hotelu jsou nádherné terasy plné cizokrajných květů a stromů, na které se vchází přímo z pokoje. Pod hotelem Le Terrazze se rozkládá nejníže položený hotel Antares. Všechny tyto hotely jsou propojeny lanovkou anebo bočním schodištěm. V rámci hotelového komplexu mají klienti přístup do jakékoliv části všech hotelů a mohou např. využívat bazén v hotelu Olimpo, bary a restaurace ve všech částech komplexu. V hotelu Olimpo se nachází wellness centrum přístupné všem klientům ubytovaných v hotelu Antares-Le Terazze-Olimpo. Naši klienti obzvlášť ocení vynikající kuchyni a služby, které tento hotel poskytuje. Hotel disponuje  prostornými a nadstandardně vybavenými pokoji, jak pro dvojice, tak i pro rodiny s dětmi, pro které máme k dispozici 4 až 6 lůžkové pokoje. Přestože se vám může zdát, že se jedná o velice rušný hotel, opak je pravdou. Hotel nabízí nespočet bočních teras s posezením a nádherným výhledem na široké okolí, spousty programů pro klienty všech věkových kategoriích, dvě plně vybavené pláže. Vybavení pokojů: klimatizace, lednička, varná konvice, satelitní TV, trezor na pokoji, terasa s  posezením a výhledem na moře. Stravováni formou samoobsluhy, bohatě vybavené švédské stoly nezklamou žádného zákazníka díky své nabídce  a uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších gurmánů. Stále měnící se menu vám nabídne denně vždy něco nového, od tradiční sicilské kuchyně jako je několik druhů těstovin, studené i teplé zeleninové předkrmy, sýry, ryby, maso, ovoce až po zmrzlinu, dorty a zákusky. To vše v neomezeném množství. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunu /bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky sicilské kuchyně a domácích produktů.

Datum   ceny za den a osobu - snídaně polopenze all exclusive
10.05.-15.06.2018 58 euro 68 euro 92 euro
15.06.-20.07.2018 67 euro 77 euro 101 euro
20.07.-10.08.2018 79 euro 89 euro 113 euro
10.08.-25.08.2018 94 euro 104 euro 128 euro
25.08.-15.9.2018 67 euro 77 euro 101 euro
15.09.-29.09.2018 58 euro 68 euro 92 euro
29.09.-20.10.2018 50 euro 60 euro 84 euro
       
přistýlka - dítě do 3let vše zdarma,  dítě 4-11 let zdarma, na all inclusive připlácí 9euro za den    
přistýlka - dítě 12- 15 let s 50% slevou    

přistýlka - dospělí mají přistýlku s 20% slevou

   

www.parchotels.it

Hotel Le Terazze ****  

Stejné podmínky jako u hotelu Antares, pouze cena se navyšuje o cca 10 euro na den a osobu. Upozorňujeme naše klienty, ze při závazné objednávce nejpozději do konce března 2018 nabízíme 10% slevu z celkové částky pobytu.

www.parchotels.it

Hotel San Pietro *** vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny!!!

Oblast Taormina

Z důvodu velkého zájmu o tento hotel, doporučujeme našim klientům provést rezervaci co nejdříve.

Další novinkou na našich webových stránkách je hotel San Pietro, nacházející se v městečku Letojanni, přímo pod Taorminou. Hotel je situován u jemné písčité pláže, kombinované s oblázky a s pozvolným vstupem do moře. Součástí hotelu je kompletně vybavená pláž slunečníky a lehátky. Vzdálenost k pláži 30 m. Hotel je velice oblíbený u českých turistů, díky své jedinečné poloze, domácí kuchyni a hlavně domácí atmosférou, kterou vytváří personál hotelu spolu s majiteli.
Pro naše klienty zajištujeme přednostně pokoje s přímým výhledem na moře za poplatek. Každý pokoj má svůj vlastní balkon s posezením. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, klimatizací, trezorem, TV se satelitním příjmem, lednici. Wi-Fi v dosahu celého hotelu. Stravování: snídaně jsou podávány formou švédských stolů s bohatým výběrem, včetně každý den čerstvé zeleniny a ovoce. Večere jsou servírované, předkrmy  formou švédských stolů, menu nabízí výběr ze tří prvních chodů a dvou druhých chodů. Opět nechybí čerstvé ovoce a v neposlední řadě sladký dezert. V ceně nejsou započítány pouze nápoje. Ubytovací kapacita osob je maximálně 4 osoby na pokoj. Vzdálenost do Taorminy 5 min. autobusem, zastávka se nachází poblíž hotelu cca 300 m. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů/bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky sicilské kuchyně a domácích produktů.

Datum ceny za osobu a den s polopenzí
13.04.-15.06.2019 48 euro
15.06.-03.08.2019 55 euro
03.08.-24.08.2019 65 euro
24.08.-14.09.2019 55 euro
14.09.-26.10.2019 48 euro
Děti do dvou let mají ubytování zdarma.  
Děti od  3 do 6 let  mají 50% slevu z ceny.  
Děti od  7 do 12 let  mají 30% slevu z ceny.  
Dospělí na třetím a čtvrtém lůžku sleva 10%.  

Upozorňujeme naše klienty, že pláž, kterou má hotel k dispozici je soukromá za poplatek 4 eura na osobu. V měsíci srpnu činí tento poplatek 6 euro.

www.sanpietro-hotel.it

Hotel Villa Linda *** vhodný pro romantické pobyty !!!

Oblast Taormina

Nabízíme vám ubytování v hotelu Villa Linda, který je velice oblíbený u našich klientů díky své poloze, vybavením pokojů a hlavně domácí atmosférou, kterou tento hotel nabízí. Hotel Villa Linda se nachází 30 metru od pláže v městečku Giardini Naxos, které patří k jednomu z nejstarších míst na Sicílii původně založeném řeckými kolonizátory. Součástí vybavení pokojů je lednička, trezor, WI-FI, klimatizace to vše v ceně ubytování. Poblíž recepce mají klienti možnost využití počítače, opět v rámci služeb hotelu. Hotel zajišťuje jak snídaně formou švédských stolů od klasické italské snídaně až po snídani evropského stylu jako jsou míchaná vajíčka, slanina, parky, šunka, salám, min. dva druhy sýrů atd. Samozřejmě nechybí každý den čerstvé ovoce a zelenina včetně nabídky bohaté racionální výživy, tak i polopenzi ve vedlejším hotelu Baia degli Dei, popřípadě v okolních restauracích za přijatelné ceny. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů /bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky Sicilské kuchyně a domácích produktů.

Datum ceny za osobu a den (se snídaní)
01.04.-31.07.2018 38euro
01.08.-31.08.2018 55euro
01.09.-30.10.2018 38euro
Děti do tří let mají ubytováni zdarma.  
Děti od 4 let do 12 let mají 50% slevu z ceny.  
Dospělí přistýlka 30% sleva.  

U všech výše uvedených pokojů je možnost dětské přistýlky za příplatek 8 euro za den. Pláž u hotelu je veřejná, nicméně hoteloví hosté mají možnost využít vybavené pláže před hotelem se slevou.

Našim klientům zajišťujeme pokoje s výhledem na moře, k dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje.

www.Hotelvillalinda.it

Hotel LaRiva *** bezkonkurenční ceny za ubytování!!!

Oblast Taormina

Hotel La Riva nacházející se přímo na kolonádě městečka Giardini Naxos s překrásným výhledem na moře a malebnou Taorminu. Výhodou tohoto hotelu je jeho pozice, hotel se nachází přímo u pláže v centru turistické a přesto klidné lokality. Jedná se o rodinný hotel s příjemnou obsluhou a domácím prostředím. Hotel LaRiva nabízí ubytování ve dvou, tří až čtyřlůžkových pokojích, vybavených antickým sicilským nábytkem, pokoje jsou menší, ale útulné. Každý pokoj má vlastní balkon s posezením. V ceně ubytováni jsou snídaně formou švédského stolu, dále hotel zajišťuje polopenzi či plnou penzi ve spolupráci s místními restauracemi. Vybavení pokojů: klimatizace, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi, trezor na recepci. Pláž u hotelu veřejná, popřípadě možnost použití vybavené pláže se slevou. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů /bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky Sicilské kuchyně a domácích produktů.

Datum ceny za osobu a den (se snídaní)
01.04.-30.06.2018 33 euro
01.07.-31.08.2018 38 euro
01.09.-30.10.2018 33 euro
Děti do tří let mají ubytováni zdarma.  
Děti od 4 let do 13 let mají 30% slevu z ceny.  
Dospělí přistýlka 10 % sleva.  

www.hotellariva.com

Pension 4 Stagioni *** minimální turistický ruch!!!

Oblast Tindari a Liparské ostrovy

Pro milovníky absolutního klidu a relaxu přímo u moře nabízíme pobyt v domácím pensionu 4 Stagioni. Tento sicilský domácí hotýlek nabízí pobyt v pravém sicilském prostředí, kde nasajete místní atmosféru, spojenou s tradiční sicilskou kuchyní. O vaše pohodlí se stará rodina pana Salvatora, která vám nabídne skutečně pocit domácí pohody. Pension disponuje standartními pokoji vybavenými jednoduchým dřevěným nábytkem, pokoje jsou rozlehlé s vlastním balkónem, nabízejícím krásný výhled na katedrálu Tindari a okolní citrusové plantáže. Vybavení pokojů: klimatizace, TV, vlastní lednička, některé pokoje jsou rozděleny na dvě samostatné místnosti, takže hotel nabízí i ubytování pro rodiny s dětmi. Restaurace hotelu 4 Stagioni je vyhlášená v širokém okolí, kuchyně nabízí denně čerstvé plody moře a vše co se týče domácí produkce, jako je ovoce, zelenina, domácí těstoviny, sýry a salámy a v neposlední řadě na stole nesmí chybět domácí víno. Přímo u hotelu návštěvníci ocení malou písčitou pláž v nádherné zátoce Laguna Tindari, která je přírodní rezervací s volným výskytem volavek. Nedaleké městečko Falcone anebo Oliveri vám nabízí možnost večerní procházky podél pobřeží, najdete zde spoustu barů a kavárniček, pizzerií a cukráren. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů /bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky sicilské kuchyně a domácích produktů.

Datum ceny za osobu a den (se snídaní)
01.04. - 30.06.2018 40 euro
01.07. - 31.07.2018 45 euro
01.08. - 31.08.2018 48 euro
01.09. - 30.09.2018 45 euro
01.10. - 31.10.2018 40 euro
Děti do tří let mají ubytování zdarma.  
Děti od 4 až 15 let 50% sleva.  
3. a 4. lůžko sleva 20%  

www.pensione4stagioni.com

Hotel LaPlaya ***/* jedinečná poloha hotelu přímo u pláže!!!

Oblast Tindari a Liparské ostrovy

Tento hotel je prvním hotelem, kterým jsme oslovili klienty před několika lety a do dnes patří k nejžádanějším hotelům v oblasti Liparských ostrovů. Pozice tohoto hotelu umožňuje jak prožití příjemné dovolené, tak širokou nabídku výletů pro milovníky poznávání a cestování. Struktura hotelu je situována přímo nad pláží Patti Marina pod historickým městečkem Patti. Hotel obklopuje nádherná exotická zahrada plná květů, palem a banánovníků. Hoteloví hosté vchází z vestibulu přímo na pláž, vybavenou lehátky a slunečníky. K dispozici jsou dva bazény, jeden dětský s malým toboganem a jeden velký bazén opět vybavený kompletním servisem. K dispozici máme dva druhy ubytování. Jedna možnost je ubytování přímo v hotelových pokojích a jako druhou možnost nabízíme ubytování ve vilkách, které jsou součástí hotelového komplexu. Pokoje jsou prostorné, vybavené klimatizací, TV, lednicí, každý pokoj má k dispozici balkón s posezením a pro naše klienty přednostně výhled na moře. Vilky jsou rozmístěny hned vedle hotelu v zahradní čtvrti přímo u pláže, každá má svoji terasu s posezením a lehátky. Výbava stejná jako v hotelových pokojích. Hotel disponuje vlastní restaurací, která zajišťuje snídaně, obědy i večeře. V dosahu jsou dvě veliká nákupní střediska, dále kolonáda Patti Marina, která nabízí nejen hezkou večerní procházku, ale i možnost návštěvy místních kaváren a pizzerií, popř. rybí restaurace. Dále nabízíme osobní asistenci po celou dobu vašeho pobytu, zajištění letenek, transfer z letiště a zpět, pronájem aut a motocyklů, motorových člunů /bez potřeby vlastnit kapitánský průkaz/. Organizujeme fakultativní výlety našimi minibusy po celé Sicílii, individuální výlety dle požadavků klienta, lodní výlety po Liparských ostrovech a v neposlední řadě tradiční ochutnávky sicilské kuchyně a domácích produktù...

Datum ceny za den a osobu - snídaně polopenze plná penze
07.01.-08.06.2018 30 euro 50 euro 60 euro
08.06.-08.07.2018 39 euro 60euro 71 euro
08.07.-29.07.2018 48 euro 70 euro 82 euro
29.07.-12.08.2018 57 euro 80 euro 93 euro
12.08.-19.08.2018 75 euro 100 euro 115 euro
19.08.-26.08.2018 57 euro 80 euro 93 euro
26.08.-02.09.2018 48 euro 70 euro 82 euro
02.09.-09.09.2018 39 euro 60 euro 71 euro
09.09.-24.12.2018 30 euro 50 euro 60 euro
       
přistýlka - dítě do 2 let zdarma      
přistýlka - dítě 3-5 let s 75% slevou      
přistýlka - dítě 6-14 let s 50% slevou      
od 15 let  přistýlka s 20% slevou      
       

www.laplaya-hotel.it

Hotel Terre di Eolo ****

www.terredieolo.it

se nachází  na kopci nad městem Patti, uprostřed olivových hájů s nádherným výhledem na Liparské ostrovy, asi 900 metrů od pláže Mongiove. Hotel je nově zrekonstruované  asi 900 staré šlechticke sídlo, obklopené přírodou a  nedalekou katedrálou Tindari. Vzhledem k jeho strategické poloze mohou hosté snadno podniknout výlety na Liparské ostrovy, do malého ráje jeskyní v Mongiove,  Cefalu a Taormina jsou snadno dosažitelné během pouhé hodiny jízdy autem. Hotel má 48 komfortních klimatizovaných pokojů s výhledem na moře nebo na hory, dva apartmány s vlastním mini bazénem a dva apartmány s masažní vanou. Stravovaní se podává ve vnitřní nebo venkovní restauraci, kde můžete ochutnat vynikající místní jídla a vína italských a sicilských značek. Odpočinout si můžete na střešní zahradě s nádherným výhledem na moře a Liparské ostrovy. Hotel má k dispozici konferenční místnost, zasedací místnost, bazén a venkovní parkoviště s nabíjecím místem pro elektrický vůz a garáží. Od června do září je pro hosty připravena plně vybavená pláž v Mongiove se slunečníky a lehátky, barem s terasou,s dopravou hotelovým minibusem přímo na pláž. Hotelový bazén je vybaven hydromasáží, WI-FI v dosahu celého hotelu a spoustu dalších služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dvakrát týdně pořádá hotel typické Sicilské večeře včetně rybích specialit. Stravovani v hotelu, snidane jsou formou svedskeho stolu, vecere se potom sklada z predkrmu, hlavniho jidla a dezertu, vyber ze tri moznosti den predem.

 

Ceny jsou uvedeny za noc a pokoj se snidani, polopenze vychazi na 25euro na osobu a den, v cervenci a srpnu na 30euro za obou a den

Termin dvojluzkovy pokoj vyhled do zahrady dvojluzkovy pokoj vyhled na more luxusni apartman pro 3-4osoby
30.03.-01.06.2018                            120euro                         140euro                       210euro
01.06.-29.06.2018                            130euro                         150euro                       230euro
29.06.-03.08.2018                            140euro                         160euro                       250euro
03.08.-24.08.2018                            150euro                         180euro                       270euro
24.08.-07.09.2018                            140euro                         160euro                       250euro
07.09.-28.09.2018                            130euro                         150euro                       230euro
28.09.-04.11.2018                           120euro                         140euro                       210euro

   Jedná se skutečně o VIP ubytování i pro velmi náročné klienty...