Napsali nám - rok 2014


MUDr.primář Antonán Bluml z Liberce napsal

10. rok 2014

vážení přátelé, vřele doporučuji služby cestovní agentury Sicilie-Bella, se kterou jsem s manželkou prožili nádhernou dovolenou. Děkujeme panu Navrátilovi, který žije na Sicílii trvale a díky tomu jsme měli možnost poznat tento krásný  ostrov tak, jak Vám to nenabídne žádná CK. Rádi vzpomínáme a určitě se vrátíme.


Poděkování

28.05.2014

Děkujeme za nezapomenutelné zážitky a skvělé služby  cestovní agentuře Sicilie-Bella. Individuální přístup, ochota a v neposlední řadě láska k Sicílii odlišuje pana Navrátila a Dr. Kubišovou od neosobního přístupu klasických cestovních kanceláří. Díky jejich dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu, znalosti prostředí a osobitému přístupu jsme mohli poznat tuto krásnou zem!

za společnost ComplimentsEuroGroup s.r.o. 

Lenka Vlachová a Peter Varady


Poděkování

30.06.2014

Dobrý večer paní Kubišová a pane Navrátile. Pozdravujeme vás na Sicílii, bez problémů jsme doletěli do Prahy. A děkujeme za krásné dny a za péči, kterou jste nám věnovali a přejeme vám spoustu dalších spokojených klientů. Moc se nám pobyt líbil.

Vaši Jitka Nováková a Vladimír Vedra


Manželé Jansovi z Českých Budějovic napsali

29.06.2014

Dobrý den, omlouvám se, ale neměla jsem u sebe kontakt na Vás, až dnes jsem na mailu, takže – dorazili jsme v pohodě, a jsme v pořádku v Praze. Ještě jednou děkujeme, a určitě budeme dávat kontakty na Vás. Ještě jednou moc děkujeme!!!

Se srdečným pozdravem, Alena a Jiří Jansovi.


Manželé Švecovi z Chrudimi napsali

01.07.2014

Zdravíme Vás i Jarušku. Fotek máme asi 2 tisíce, tak si můžeme krásy Sicílie neustále připomínat. Byla to asi naše nejkrásnější dovolená a opravdu jsme viděli víc než jsme původně předpokládali. A to samozřejmě díky Vám, kdy jste se přizpůsobili našim požadavkům a i výletnímu tempu s dětmi a věnovali jste nám svůj čas. Za to Vám děkujeme a rádi bychom si to za rok zopakovali. Hodně spokojených klientů a ať se Vám daří.

Budeme se na Vás těšit! Švecovi


Manželé Šestákovi z Roudnice nad Labem  napsali

05.07.2014

Vážení snad již kamarádi, děkujeme s manželkou za bezvadnou dovolenou, kterou jste nám zprostředkovali. Viděli jsme to nejkrásnější z ostrova , jen díky vám. Před 3 lety jsem byl na Sicílii s nejmenovanou cestovkou, která zajistila pouze ubytování a výlety. Cena byla dvojnásobná proti cestovce Bella Sicilie. Pan Navrátil s námi jezdil do roztrhání těla bez ohledu na svoje osobní volno. Díky jemu a jeho kolegyni přijedeme určitě opět. Doporučuji nechat si zajistit letenky od Pana Navrátila, aby někdo nedopadl jako já se ženou - let přes vueling - hrůza. Paní Dr. Kubišová a pane Navrátila pokračujte tak dál!!

Kamil Šesták s manželkou


Manželé Pluhařovi z Liberce napsali

28.06.2014

Dobrý den, domů jsme dorazili v sobotu v 10 h ráno. Cesta celkem slušná, lepší než když jsme jeli na Sicílii. Ale to je relativní. Jinak ještě jednou děkujeme za poskytnuté služby.

Zdraví Petr a Hana Pluhařovi.


Pan Jansa na golfu

25.06.2014

Dobrý den, Zdravíme oba, a zasíláme vše nafocené na golf. hřišti k Vašemu výběru…

Manželé Barchankovi na výletech


Spokojení manželé Čopíkovi na ochutnávce vína

11.07.2014

Snad Vás můžu oslovit ... Jarko, Petře ... opravdu děkujeme za pěknou dovolenou na Sicílii. Již léta jezdíme na dovolenou bez služeb cestovních kanceláři, letos jsme udělali výjimku a vůbec toho nelitujeme. Osobní přístup, obětavost, nevázané přátelství Jarky a Petra při zajišťovaní čehokoliv, nám bylo odměnou. Jen jedna z mnoha příjemných vzpomínek, která se jen tak nevidí ... naši dceři se moc nelíbil pokoj, který jsme měli na hotelu zajištěný, než jsme stihli dopít Welcome drink, na stole se nám objevili  další tři klíče od různých pokojů ... Barunka si vybrala :-) . A tak to pokračovalo po celou dobu naši dovolené. Vše co bylo domluveno, bylo taky realizováno k naší spokojenosti. Jarko, Petře, skalnička z Etny  je zasazená do naší skalky ... uvidíme :-) , víno z Avoly jsme si ještě neotevřeli, syrovou dobrůtku ze Siracusy taky ne,  výrobu arančína máme v plánu o víkendu,  ale už se těšíme.

Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všem, jenž chtějí poznat Sicílii tak nějak jinač … prostě Sicílsky. My se určitě vrátíme, je tam toho ještě hodně na koukání a ochutnání. Ivanka, Barunka, Mirda ČOPÍKOVÍ.

PS: Nějakou tu fotečku určitě pošlu, jen co se k tomu propracuju … on ten návrat do podovolenkové reality je na čas dost krutý.

S pozdravem

Ing.Miroslav ČOPÍK

ředitel, prokurista
JAMPL - PSV spol. s r.o.
tel. 602488051

copik@jampl.cz

www.jampl.cz


Manželé Vašíčkovi napsali

20.07.2014

Dobrý večer, dojeli jsme domů bez problémů. Moc se nám Sicílie líbila. Děkujeme a zdravíme na jih.

Vašíčkovi


Manžele Litvínovští na výletě s Romanem a Monikou

03.08.2014

Dobrý den Jaruško, jak jsem slíbil posilám několik fotek z krásného výletu, který jste nám zajistila.  Ještě jedno Vám děkujeme za péči, kterou jste nám poskytla. Rádi na Vás vzpomínáme, vypravíme o Vás a vaši cestovce známým a přátelům.

Už jsme se setkali s Romanem Kurkou a Monikou a oni nám sdělili, že vy z Petrem plánujete letos na podzim cestu do Prahy tak doufám, že se uvidíme u skleničky vína. Snad Vám to nevadí , protože takových jako jsme my máte za sezónu habaděj a s každým setkat se není možné.

S pozdravem Vladimír a Jarmila


Manželé Dostálovi napsali

18.08.2014

Dobry den paní Kubišová, odlet i přílet proběhl bez problémů, vše navazovalo bez zpoždění, jen byly nějaké zmatky na odbavení, napřed otevřeli dvě přepážky Praha a po dvaceti minutách čekání tu začali odbavovat Paříž a Prahu přesunuli jinam, ještě že jsme před odletem měli dostatek času :-). Chtěla bych ještě požádat na nějaký odkaz k ubytování v městečku, které mi doporučoval Petr, nevzpomenu si teď na název, ale on bude určitě vědět, chtěla bych je doporučit známým. Ještě jednou bych chtěla poděkovat za perfektní servis a nádherné výlety, už Vás doporučuji dále :-)

Pavla Dostalová


Manželé Uhlířovi z Opavy napsali

25.08.2014

Dovolená na Sicílii s Petrem a Jarkou byla tak trochu jiná dovolená. Dovolená plná splněných přání, dnes ne běžného přístupu ke klientům. Bez problémů a s úsměvem na tváři realizovali naše požadavky, kombinovali program tak, abychom byli spokojeni, na úkor vlastního volného času a jejich vlastního pohodlí. Umí poradit, doporučit, ukázat to, co velké cestovní kanceláře nemají šanci. Čiší z nich nadšení. Paráda. Přejeme jim hodně pohodových klientů a neutuchající elán a nadšení. Děkujeme.

Naďa a Radek Uhlířovi


Jsme rádi

03.09.2014

že můžeme všem říci, že bylo o nás dobře postaráno a se nám líbilo. Určíte se vrátíme, když ne příští rok tak roky poté. Zůstala nám ještě jedna neabsolvovaná cesta do Syrakus a pár drobností. Přejeme hodně klientů a hodně úspěchů.

S úctou LS


Poděkovani manželů Dumkových

16.09.2014

Dobrý den vám oběma, zdravíme teď už zas z všední reality, i když duší stále ještě na Sícilii. Poskytli jste nám dokonalé zázemí v místech, která jsme chtěli blíže poznávat a my jsme se mohli věnovat cestování bez starostí. Zpětně velmi oceňujeme zasvěcené rady “jak na Sicílii” a za typy k poznávání, které nám dovolenou zpříjemnily a usnadnily. Jsme zvyklí cestovat sami, ale bylo velmi přínosné mít ve vás strážné anděly. Fotky třídíme, zašleme. Díky za vše, určitě se na vás obrátíme znovu a doporučíme dál. Ať se vše daří (ostatně - je to i v našem vlastním zájmu) přejí

Alena a Laďa Dumkovi


Manželé Hrdličkovi poznávají Sicílii

21.09.2014

Jsem si uvědomil, že jsem zapomněl napsat. Ale první jsme všem museli povědět jak je Sicílie krásná. Hlavně když má dobré průvodce… Dorazili jsme OK. Letadlo nespadlo, akorát nás přivezlo do zimy.

Mějte se fajn M+L


Pan Jeleček a jeho skupina z Trutnova

23.09.2014

Dobrý večer Jarko a Petře, dojeli jsme v pořádku domů, jen se zpožděním 1 hodinu. Moc Vám oběma děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali, jsme rádi, že jsme se poznali a přejeme Vám ještě více spokojených zákazníků, jako jsme byli my. Za celou skupinu

Jeleček Jaromír


Dáša a Petr ze Zlína napsali

27.09.2014

Ahojte Jaruško a Peťo, včera jsme byli na výletě v Taormine - opravdu úžasné městečko a to divadlo!!!! s tím vším okolo, je proste něco neskutečného. Byli jsme nadšeni. Dnes jsme měli v plánu Syracusy, ale tady v Catánii prší, podle předpovědi i tam, tak výlet odkládáme na zítra. Včera jsme si uvědomili, že jsme se s Tebou Peťo vůbec nerozloučili!!!! Nějak jsme mysleli, že se ješte uvidíme..... Třeba ještě odpoledne nebo při odjezdu na letiště. Jenže odpolední výlet k Etně, který jsi nám nabídl, jsme pak po ubytování zavrhli a včera jsme si uvědomili, že na letiště s Tebou nejedeme. Takže se chceme alespoň touto cestou s Tebou a s Jaruškou rozloučit a poděkovat za milou společnost, za velmi vstřícnou komunikaci a rady po mailu před našim příjezdem a příjemné přijetí. Jsme rádi, že jsme Vás poznali a budeme se těšit, až na vás někdy zase "narazíme" -))))) Kdyby jste stáli o nějaké informace k pobytu, dejte vědět, rádi poskytneme. No a nakonec vše dopadlo dobře, zvládli jsme ještě Etnu i rozloučení na letišti....

Mějte se krásně! Dáša+Petr


Poděkování paní Hedbávné z Prahy

01.10.2014

Vážení a milí paní Jarko a pane Petře, děkujeme z pěknou dovolenou, kterou nám Vaše cestovní kancelář Sicilie-Bella zprostředkovala. V našem případě šlo o klientky v seniorském věku se sníženými pohybovými schopnostmi, než je tomu u mladších klientů, proto jsme velmi ocenily Vaši trpělivost a takt zejména na výletech, které jste pro nás v menším kolektivu zorganizovali. S takovým servisem a péčí o klienty jsme se zatím u jiných cestovních kanceláří nesetkaly. Vaši cestovní kancelář můžeme svým známým, ale i ostatním klientům se zájmem o pobyt na Sicílii vřele doporučit. Moc zdravíme a ještě jednou děkujeme.

Mgr. Taťána Hedbávná, Mgr. Ema Rozgonyiová


Manželé Kolářovi a manžele Suchánkovi se Šimůnkem poznávají Sicílii

07.10.2014

Moooc zdravím a děkuji, teprve nyní jsem se dostala na internet, neměla jsem v provozu PC.. Zdravím a brzy pošlu také foto. Moc se mi stýská po Sicilii i po Vás.

Zdenka Kolářová

Děkujeme p. Navrátilovi a p. Dr. Kubišové za příjemně strávenou dovolenou s jejich CK, super výlety, individuální přístup, perfektně se o nás starali od příletu až po odbavení na letišti včetně pomoci při vyřizování formalit s přepravou domácího mazlíčka. Na Sicílii se po této příjemné zkušenosti budeme rádi vracet.

Děkujeme Lucie a Vladimír Suchánkovi.


Fotogalerie našich klientů

ornament